Optika Havelka byla založena koncem r. 2016 (předtím praxe 15. let Růžové brýle). Jsem rád, že se nabízený odborný a férový přístup ukazuje jako správná cesta. Ze zákazníků nehodlám dělat ovce, které by slyšely na slevy, slevy, slevy, které v konečném důsledku slevami vůbec nejsou a mnohdy přeplatí klidně násobky za stejnou věc, kterou koupí kdekoliv ve slušné optice (viz Rady při výběru brýlí). Od začátku r. 2019 je v optice vyšetřovna na měření zraku, příp. aplikaci kontaktních čoček. Měření a aplikaci provádí optometristka, která je zároveň jedinou zaměstnankyní optiky. Opravdu si vážím každého zákazníka a moje moto zní – “Vaše spokojenost je mým cílem”.

Mám výběr z více než 800 modelů dioptrických brýlí (více než 80 modelů dioptrických brýlí se slunečním klipem), mnoho slunečních modelů, sleduji nejnovější trendy. Servis a úpravy jsou samozřejmostí. Brýle mám ve všech cenových kategoriích, např. pro důchodce na výběr z mnoha modelů již od 350,-Kč komplet (po započtení předpisu). Taktéž prodávám doplňky jako pouzdra, čistící potřeby atd. Přijímám poukazy vystavené doktory. Brýle obvykle vyrobím do hodiny, případně v co nejkratším termínu.

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL jsem díky zákazníkům pomohl Zuzance, Haně, Pavli, Danovi, Danielovi, Julince, Robinovi, Filipovi, Nikol, Kubovi, Václavovi, Kateřině, Tobiášovi, Vilemíně, Gábince, Romanovi, Terezce, Lucce, Blance, Romaně, Božence, Miroslavovi, Josefovi, Ireně, Alžbětě, Ireně, Jitce, Lucii, Blance, Pavle, Petrovi, Daně, Pavle, Stanislavovi, Renatě, Monice, Elišce, Andreji, Haně a Zuzance – to mě fakt těší a hodlám v tom pokračovat!

Platit můžete hotově, platebními kartami, ale i velkým množstvím poukazů “stravenek” a šeků různých společností (Sodexo, Endered…). Nabízím dárkové poukazy, které můžete věnovat svým blízkým pro radost. Multifokální čočky 1+1 zdarma (platíte pouze jeden pár). Nákupem v mé optice navíc přispějete na dobrou věc – Dobrý anděl.

Přijďte se přesvědčit, že i optika může být jiná.

Tomáš Havelka – majitel

Načítání…

INTERIÉR PRODEJNY

Načítání…
Nahoru