• 17. listopadu 48/28, 690 02 Břeclav
  • Po-Pá 9.00 – 12.00 | 12.30 – 17.00, So 9.00-11.00

Naše služby

Naše služby

Velký výběr brýlí

Brýlové obruby a sluneční brýle

Nabízíme opravdu velký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí. Dobré zkušenosti máme se značkami Okula, GolfStar, Escalade, Solano, Mondoo, Cooline a mnoho dalších. Vybere si skutečně každý v různých cenových kategoriích již od 380,-Kč. Na všechny brýlové obruby poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Odborné služby

Opravy a úpravy brýlí

Rozbily se vám brýle, vypadlo sklíčko, ulomil se nosník či stranice (nožička brýlí)? Potřebujete rychlou opravu? Nebo vám brýle špatně sedí na nose a hůře se vám vidí? Navštivte Optiku Havelka a na počkání (nebo v krátké době) vám váš problém vyřešíme, brýle upravíme a opravíme k vaší spokojenosti.

Platba poukazy

Poukazy, platební karty

Možnost platby širokou škálu poukázek: SODEXO (Flexi psass, Dárkový pas, Bonus pass, Vital pass, Fokus pass, atd.), EDENRED (Ticket multi, compliments, benefits, multi medica, ticket benefits card), LE CHEQUE DÉJEUNER a BENEFITY cards. Možnost nákupu brýlí na fakturu přes FKSP. Přijímám platební karty.

ODBORNÍK RADÍ

PÁR RAD PŘI VÝBĚRU BRÝLÍ

Některé optiky, vesměs řetězcové optiky s velikou reklamou, nemají úplně férové jednání a snaží se za každou cenu přitáhnout a „oškubat“ zákazníka. Touto cestou nejdeme a snažíme se apelovat na zdravý rozum. Zákazníky nepodceňujeme. Ceny za nejprodávanější čočky (plasty s antireflexem, tvrzené plasty, samozabarvovací čočky) jsou mnohdy třetinové oproti řetězcovým optikám, které nabízí slevy typu procenta/věk, druhé a třetí zdarma, házecí kostka s dárkem a různé jiné návnady. Např. ztenčená čočka index lomu 1.6 s antirefexem u mě a v podobně slušných optikách je cena 870,-Kč a v Brně je prodává nejmenovaný řetězec za 2.680,-Kč (jednu čočku!!!), pak dají slevu na předraženou obrubu a je to… Lidem s oblibou říkáme, ať si v klidu obejdou i jiné optiky, nedělají předčasné závěry, nechají si nacenit celou zakázku a udělají si obrázek sami. Musíme ale upozornit zákazníky, že provoz optiky vyžaduje značnou investici (nájem, sklady brýlí a čoček, přístroje, odvody….) a tudíž chodit si upravovat a opravovat brýle zakoupené prostřednictvím např. Optik do domu, či jinde na internetu, je poněkud diskutabilní. Navíc brýle z takových internetových optik opravdu nepřijdou nijak cenově výhodněji oproti zakoupeným ve férové a kamenné optice. Ještě dodáváme, že za tzv. značkové brýle si zákazník musí připlatit, ale přidaná hodnota extra žádná není, tedy krom značkově vyhlížejícího nápisu. Sami se snažíme naopak vybírat kvalitní zboží bez různých zbytečností, které se mohou do budoucnosti stát strůjci problémů (flexi stranice, sváry, štrasy, neobvyklé materiály, limitované edice atd.). Obruby odebíráme od dodavatelů, kteří jsou schopni plnit záruční a pozáruční servis.

Ověřujte výhodné nabídky

Skutečně je uváděná cena finální, nebo je to pouze cena za část brýlí? Zjistěte si, jestli není cena za stejnou službu jinde mnohem nižší.

Řetězcové optiky

Velké řetězcové optiky v nákupních centrech musí vygenerovat mnohem větší marže. Ceny brýlí a služeb tomu musí odpovídat.

Značkové obruby

Tak, jako v jiném oboru, značková věc vždy automaticky neznamená lepší. Mnoho značkových výrobců své výrobky vyrábí v Číně za cenu snížení nákladů z méně kvalitních materiálů.

Záruční a pozáruční servis

Neopomíjejte myslet na záruční a pozáruční servis na Vaše nové brýle. Nezřídka se stává, že výrobce či dodavatel některých značek má problematický servis či dodávku náhradních dílů.

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

ŠIROKÁ NABÍDKA
OPTICKÝCH SLUŽEB

Měření zraku

Váš zrak Vám odborně zdarma vyšetříme na našich přístrojích

Prodej brýlí a příslušenství

V naší nabídce najdete přes 800 modelů brýlových obrub, slunečních brýlí atd.

Opravy brýlí

Veškeré opravy brýlových obrub v co nejkratším možném čase, aby Váš zrak netrpěl

Dárkový kupon
Zavřít